אתר זה נועד להפיץ את דברי קדשו רבי נחמן מברסלב זיע"א

אתר זה נועד להפיץ את דברי רבי נחמן מברסלב זיע"א

השיעורים באתר יהיה לעילוי נשמת רבי ישי אמנו בן שרה

לכל מי שיש אינטרנט כשר ואינו יכול לצפות בנגן יוטיוב, ניתן להצטרף לערוץ הווצאפ או הטלגרם ולצפות שם. כל שיעור חדש עולה גם לשם וניתן לבקש בפרטי כל שיעור מן האתר. לחצני ההצטרפות נמצאים מצד שמאל של כל שיעור במחשב. ובנייד מתחת ללחצני השיתוף מתחת לכל שיעור. וכן ניתן לשלוח הודעה לבקשת הצטרפות לנייד למעלה.

רבי ישי אמנו זצ״ל || תפילה לביטול תאוות ניאוף ע"פ ליקוטי מוהר"ן

בעה"י

יהי רצון מלפניך יהוה אלוהי ואלוהי אבותיי שתבטל ממני את תאוות הניאוף ואזכה לתקון הכללי של התאוות והמידות הרעות. אנא רחום וחנון החפץ בתשובה בטל ממני את תאוות הניאוף שבאה מעכירת הדמים מהטחול בטל ממני הקליפה למד יוד למד יוד ותו השפחה בישא, אמא דערב רב, אישה זונה, נשמת ערב רב, מלכות הרשעה. וזכני להיכלל לנצח במלכותא דשמיא בבחינת גבירתא אישה יראת יהוה, לטהרה של הים של שלמה העומד על שנים עשר בקר, להיכלל בנשמות שבטי יה ויתקיים בי "מפני שרי גברתי אנכי בורחת", ועל ידי זה אזכה לצאת מקושי ללידה ואבטל הקליפה הקדמה לפרי ואזכה לאחד מהשבעים פנים השייך לשורש נשמתי ואזכה לתיקון הברית בשלמות ויתקיים בי: "אין נבון וחכם כמוך" ואזכה להתגלות בתורה ועבודה ואזכה לדעת בעל פה ישר והפוך ספרי רבי נחמן בן פיגא והלכה ותורתך שבעל פה ובכתב וקבלה ככוונתך באמת בחינת סם חיים צדיקים ילכו בם. ואנא זכני יהוה לתקון שלמות היראה שבלב ולאהוב אהבת נפש את הצדיק האמת רבי נחמן בן פיגא ויתבטל ממני הרוח שטות ואזכה לשלמות לשון הקודש לרוח הקודש רוח נבואה שזה רצונך לעתיד שנאמר: "אשפוך את רוחי על כל בשר ונבאו בניכם ובנתיכם זקניכם חלומות יחלמון בחוריכם חזיונות יראו", ואזכה לברור המדמה ולאמונת חידוש העולם בשלמות ואזכה שתענוג אכילתי תהיה מהתנוצצות האותיות ויתקיים בי: "ויאכל וישת וייטב ליבו". ואזכה לשמחה דקדושה ויתקיים בי: "ונתת שמחה בליבי", ויקבלו חיות העשרה מיני דפקין ואזכה לרפואה שלמה והשמנים בגוף יעלו אל המח ולא יצאו לחוץ ומוחי ידלוק בהתבוננות אמתית בך, וכן השמנים בראה יהיו במזג השווה ואזכה לפרנסה ועשירות דקדושה, וכנפי הראה ינשבו בשלמות ואזכה לרוח נבואה בתפילתי שנאמר: "בורא ניב שפתים", ולביטחון בשלמות בך על ידי השכל וכל הלחלוחית בבחינת השמן תמיד תעלה כראוי, ותפילתי תהיה בבחינת מים מתיקין ויתקיים בי: "ושמועה טובה תדשן עצם" ואזכה לתיקון הנפש בשלמות ואזכה לבטל הכל ולהיכלל באחדותך בבחינת 'מה' באמת ואזכה ליכולת לעשות אחד מכל התפילה ולהיות בעל תפילה בשלמות כרצונך, אמן.

נהנתם שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

להצטרפות לערוצים השקטים שלנו, ולקבלת התחזקות מתוך דבריו הקדושים של רבי נחמן זיע"א, לחץ על הערוץ המבוקש

אודות "ברסלב מדיה 24"

אתר זה נועד להפיץ את דברי רבי נחמן זיע"א אשר בספריו, בלא שינוי, כפי שהבינו דבריו כל הדורות בזרם המרכזי של החסידים מדורי דורות עד תקופת רבי נחמן זיע"א, על ידי המשפיע רבי ישי אמנו שליט“א מחבר הספר ’יחידי הדורות‘.
ולהראות ההבנה האמתית מי הוא צדיק האמת, צדיק הדור, הרב שבדור, צדיק בחינת משה המדובר בספרי רבי נחמן זיע"א, הלא הוא רבי נחמן זיע"א בעצמו, ולהפיץ האמת ולהחזיר השם טוב לרבי נחמן הקדוש והטהור, ולהציל הנפשות מלפול ברשתם של עשרות משפיעים של שקר, שהורסים שמו ותורתו של רבי נחמן זיע"א, פוגעים רוחנית, נפשית וכלכלית באלפי נפשות הנופלים שולל ברשתם, וגורמים לציבור לחשוב שהמפורסמים של היום הם ממשיכי דרכו בבחינת שהם הצדיק האמת שבדור כיום חס ושלום, וכן מעוותים את האמת של עיקרי הבחירה והאמונה שבבחירת האדם בלבד להיות צדיק או רשע. בשעה שכל התלמידים האמתיים של רבי נחמן זיע"א הם בסך הכל משפיעים בגדר שופר המפרסם דיבוריו אשר בספריו, ומבעירים אהבה אליו לקריאת ספריו וקיום עצותיו הקדושות והטהורות, המצילות ומשנות האדם באמת. וגאולת עם ישראל תלויה בקיום עצותיו, המביאות לידי תיקון הברית והאמונה הטהורה, אמונת חידוש העולם ולחזור לקיים תורת משה רבנו ע"ה נאמן ביתו של השם יתברך.

סרטונים אחרונים באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

להרשמה לרשימת התפוצה שלנו

כדי לקבל תכנים חדשים השאירו לנו שם ואימייל ואנו נעדכן אתכם

דילוג לתוכן